<oembed><version>1.0</version><provider_name>Teguar</provider_name><provider_url>https://teguar.com/eu/en/</provider_url><author_name>Ke Xu</author_name><author_url>https://teguar.com/eu/en/author/kxuteguar-com/</author_url><title>TSC-7010-22</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="RbVTdBMZhE"&gt;&lt;a href="https://teguar.com/eu/en/product/tsc-7010-22/"&gt;TSC-7010-22&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://teguar.com/eu/en/product/tsc-7010-22/embed/#?secret=RbVTdBMZhE" width="600" height="338" title="&#x201C;TSC-7010-22&#x201D; &#x2014; Teguar" data-secret="RbVTdBMZhE" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://teguar.com/eu/wp-content/uploads/sites/2/2024/03/TSC-7010-22_Trident__42582.1746625902.1280.1280.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>1000</thumbnail_width><thumbnail_height>1000</thumbnail_height><description>The 22" IP69K Computer is a fully waterproof PC with sealed cable glands. This unit is ideal for food and beverage, cleanroom, &amp; more.</description></oembed>