<oembed><version>1.0</version><provider_name>Teguar</provider_name><provider_url>https://teguar.com/eu/en/</provider_url><author_name>Ke Xu</author_name><author_url>https://teguar.com/eu/en/author/kxuteguar-com/</author_url><title>TP-5940-22</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="UFoGJgmyvJ"&gt;&lt;a href="https://teguar.com/eu/en/product/tp-5940-22/"&gt;TP-5940-22&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://teguar.com/eu/en/product/tp-5940-22/embed/#?secret=UFoGJgmyvJ" width="600" height="338" title="&#x201C;TP-5940-22&#x201D; &#x2014; Teguar" data-secret="UFoGJgmyvJ" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://teguar.com/eu/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://teguar.com/eu/wp-content/uploads/sites/2/2020/07/fanless_all-in-one_pc_tp-5940-22_front_angled__21045.1667939841.1280.1280.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>960</thumbnail_width><thumbnail_height>960</thumbnail_height><description>Teguar&#x2019;s 22 inch Intel 11th Gen Core i5 Industrial Panel Mount PC is built to perform in tough production environments. Great for HMI and SCADA.</description></oembed>