<oembed><version>1.0</version><provider_name>Teguar</provider_name><provider_url>https://teguar.com/eu/en/</provider_url><author_name>Ke Xu</author_name><author_url>https://teguar.com/eu/en/author/kxuteguar-com/</author_url><title>TME-5040-22</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="skfL5adT3R"&gt;&lt;a href="https://teguar.com/eu/en/product/tme-5040-22/"&gt;TME-5040-22&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://teguar.com/eu/en/product/tme-5040-22/embed/#?secret=skfL5adT3R" width="600" height="338" title="&#x201C;TME-5040-22&#x201D; &#x2014; Teguar" data-secret="skfL5adT3R" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://teguar.com/eu/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://teguar.com/eu/wp-content/uploads/sites/2/2020/07/22-inch-medical-pc-hot-swap-batteries__58302.1595934887.1280.1280.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>1000</thumbnail_width><thumbnail_height>1000</thumbnail_height><description>This 22 inch touchscreen mobile medical computer is ideal for medical carts. It has 3 hot swappable batteries, an Intel Kabylake processor.</description></oembed>